Davetiye Nedir?

Davetiye, gelenekselleşmiş bir çağrı türüdür denilebilir. Günlük hayatımızdaki parti, yemek, balo, tören, düğün, nişan, kına veya açılış gibi etkinliklere belirli tarihler vererek gelmesi istenilen insanları çağırmak için kullanılır. Birbirinden farklı binlerce tasarıma sahip olan davetiyeler amacına en uygun şekilde seçilir. Her etkinlik için tavsiye edilen ve olması gereken davetiye modeli farklıdır. Günümüzde oldukça popüler olan ve etkinliklerin olmazsa olmazı olan davetiyeler, aynı zamanda dijital davetiye olarak da kullanılabilir.

Davetiye Neden Önemlidir?

Davetiye, planlanan etkinliklerinize yakınlarınızı ve sevdiklerinizi çağırabilmenin en önemli yollarındandır. Binlerce modeli ve birçok çeşidi bulunan davetiyeler tasarlanırken yapılan etkinliğe uygun olarak tasarlanmalıdır. Davetiye, sevdiğiniz insanlara değerli olduğunu hissettirir. Seçtiğiniz tasarımlar ile insanların dikkatini çekebilirsiniz. Profesyonel bir çalışma insanların kalite algısı üzerinde önemli bir rol oynar.

Davetiye Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Davetiye seçimleriniz yapılan etkinliğe göre özel hazırlanmalıdır. Bir düğün davetiyesi mutlaka isteklerinize özel, profesyonelce ve her detay düşünülerek tasarlanmalıdır. Davetiyeler bir kâğıt parçasından ibaret değildir, üzerine işleyeceğiniz her detay çok önemlidir. Kaliteli bir davetiye, davetliyi özel hissettirir ve bunun için ne kadar çaba sarf etmiş olduğunuzu kanıtlar. Modern davetiye tasarımları tercih ederek günümüz dünyasına ayak uydurabilir ve davetlilerinizin ilgisini çekebilirsiniz.

Özgünlük oldukça önemlidir, sıradan ve klişe tercihler yerine doğallığı ve yeniliği tercih etmelisiniz. Elbette tüm bu aşamalarınızda profesyonel bir destek alabilirsiniz. İşinde uzman bir ekip sizi doğru yönlendirebilir ve aklınıza gelmeyen birçok detayı sizlere sunabilir. Şık, kaliteli ve ilgi çekici davetiye modelleri etkinliğinize gösterdiğiniz özeni yansıtır.

Davetiye Çeşitleri

Günlük hayatta yapılan birçok etkinlik için davetiyeler bulunmaktadır. İş, eğlence, dünya evi, açılış gibi birçok kategoriye özel davetiyeler bulmanız mümkündür. Bazı davetiye çeşitleri;

  • Düğün Davetiyeleri.
  • Nişan Davetiyeleri.
  • Kına Davetiyeleri.
  • Ekonomik Davetiyeler.
  • Karikatür Davetiyeler.
  • Sünnet Davetiyeleri.
  • Açılış Davetiyeleri.
  • Lüks Davetiyeler.
  • Dijital Davetiyeler.

Davetiye Fiyatları

Davetiye fiyatları kullanılan kâğıdın türüne, kalitesine, kalınlığına ve davetiye üzerinde işlenen süslemelerinden detayına kadar birçok kritere bağlı olarak değişebilmektedir. Örnek vermek gerekirse standart bir kâğıt ile hazırlanan davetiye ile şeffaf davetiye fiyatları aynı olmaz. Elbette tüm bunların yanında davetiye tasarımına ve davetiyeyi basan işletmenin kalitesine bağlı değişiklikler olabilmektedir.

Efekt Reklam olarak isteklerinize en iyi şekilde cevap veriyor ve memnuniyetinizi kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Firmanıza, markanıza ve hedefinize uygun en iyi çözümleri sunarak en iyi verimi almanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve hedefiniz doğrultusunda planlamalarınızı yapmak için bizleri 0542 794 44 18 numarası üzerinden arayabilir veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?