Etiket Nedir?

Etiket, bir ürünün bilgilerinin ve özelliklerinin belirtilmesi amacıyla kullanılmaktadır. Etiketlerde ürün bilgisi ve özelliği haricinde, kullanım amacı, biçimi, ağırlığı ve üretimini yapan marka gibi ek bilgiler yer alır. Aynı zamanda etiketlerde ürünün son kullanma tarihi ve fiyatının da yazması mümkündür. Her türlü ambalajlı ürün üzerine yapıştırılarak kullanılabilir. Tüketiciyi bilgilendirmek amacıyla tasarlanan bu etiketler, hemen hemen her alanda kullanılmaktadır.

Etiket Çeşitleri Nelerdir?

Etiketler baskılı veya baskısız olarak ikiye ayrılır. Kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir. Etiket çeşitleri şunlardır;

·         Kuşe Etiket

·         Termal Etiket

·         Eko Termal Etiket

·         Floresan Etiket

·         Opal Etiket

·         Lazer Etiket

·         Japon Akmaz Etiket

·         Kırılgan Etiket

·         Silvermat Etiket

·         Lamine Etiket

·         Vellum Etiket

Bu etiketlerin üzerinde logo, marka ismi veya açıklayıcı bilgiler yer almaktadır. Baskısız etiketler ise kullanıcıların isteği üzerine sonradan yazılabilecek boş etiketlerdir. Plastik etiketler sağlamlığı açısından oldukça popüler tercihler arasındadır. Kâğıt bazlı etiketler ise hafif yapıları sayesinde yine çokça tercih edilebilmektedir.

 

En Ucuz Etiket Fiyatları

Etiket modelleri kullanım malzemelerine, malzemelerinin kalitesine ve dayanıklılığı gibi birçok kritere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Fiyatların belirlenmesinde rol oynayan önemli faktörlerden biri ise etiketi üreten firmanın kalitesi ve prestijidir. Satın alınacak olan etiketin materyali, etiketin boyutu, şekli gibi detaylarda fiyatların belirlenmesinde önemli rol oynar. Bu noktada etiket tasarımlarında işletmelerin genel tercihi maliyet açısından en uygun olan olmaktadır. Yaptırdığınız etiketin kalitesi ve kullanım ömrü alacağınız verimi arttırmaktadır. Etiketler renkli, sade ve dikkat çekici şekilde tasarlanan baskılı seçenekler bulunur. Boş etiketlerde üzerine sonradan yazılabildiklerinden sıkça tercih edilebilmektedir. Baskılı etiketler baskısız etiketlere göre maliyet açısından daha yüksektir.

 

Magnet Nedir?

Buzdolapların vazgeçilmez kapak süsleri olan magnetler, birçok yerde kullanılan dekoratif objelerdir. Arka kısmı mıknatıslı, ön yüzü farklı renk, ebat, şekil ve yapıda olan magnetler çok iyi bir dekoratif reklam aracıdır. Son günlerin promosyon ürünleri içinde oldukça rağbet gören bu ürünlerin sayısız çeşidi olup, yaşam alanlarına renk ve neşe katan objeler olarak kullanımı giderek yaygınlaşmaktadır.

Efektreklam.com, magnet yapımı için kişisel tasarımlara fırsat veren ve en kaliteli magnetleri en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunan online matbaa sitesidir. Dekoratif magnet tasarımında birbirinden güzel örnekleri efektreklam.com’da inceleyebilir, kendi magnet tasarımınızı yaparak hem hesaplı hem de kaliteli magnetleri kısa sürede teslim alabilirsiniz.

Efektreklam.com birçok matbaacılık hizmeti yanında magnet üretiminde de kaliteyi en ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmakta, her zaman %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Firma markalarının ve iletişim bilgilerinin her zaman göz önünde olmasını sağlayan ve her an ulaşılabilir kılan magnetler mükemmel bir reklam aracıdır. Oldukça farklı ebat seçenekleri ile kendi tasarımınızı yapabilir, efektreklam.com’da istediğiniz baskı türünü seçerek magnet yapımı için tüm aşamaları tamamlayabilirsiniz.

Magnet Baskı Çeşitleri

Magnet baskısı hem kişisel hem de işletme amaçlı kullanılan bir reklam aracıdır. Ofset baskı, en kaliteli ve en yaygın kullanılan baskı yöntemidir. Ofset baskı ile aynı anda daha fazla ürün basılabildiği için maliyeti düşüktür ve ekonomik magnet basımında doğru bir tercihtir.

Dijital baskı ise ofset baskıya kıyasla daha hızlı basılır ve acil magnet ihtiyaçları için tercih edilir. Renklerin canlılığı sayesinde marka ve logo görselinin dikkat çekiciliği artar. Ancak dijital baskı kalitesi ofset baskı kalitesine göre daha düşüktür.

Selefon kaplama ise magnetlere koruyucu bir özellik sağlar. Mat ve parlak çeşitleri vardır ve dayanıklı ve uzun ömürlü magnet isteyenler için ideal bir yöntemdir. Magnet kesimleri ise düz, standart oval ve özel kesimler şeklinde yapılabilir. Özel kesimler müşterilerin akılda kalıcılığı sağlaması açısından tercih edilir ve ekonomik bir reklam aracı olarak talep görür.

Magnetler, evde, ofiste veya arabanızda kullanılabilecek dekoratif objelerdir. Ayrıca işletmeler için de marka bilinirliği sağlamak için ideal bir reklam aracıdır. Magnetlerin kullanım alanı oldukça geniştir ve müşterilerinize hediye olarak vererek de müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz.

Efekt Reklam olarak isteklerinize en iyi şekilde cevap veriyor ve memnuniyetinizi kazanmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Firmanıza, markanıza ve hedefinize uygun en iyi çözümleri sunarak en iyi verimi almanızı sağlıyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve hedefiniz doğrultusunda planlamalarınızı yapmak için bizleri 0542 794 44 18 numarası üzerinden arayabilir veya [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?